Офіс тих, хто диктує тренди. POLIFORM

sharing

Поділитися

icon3qw

Анастасія Ковальова розповіла про інтелектуальну систему  шоуруму Poliform, яку інсталювала компанія Intelcity.

Мрія будь-якої людини, щоб її розуміли з півслова. Якщо я скажу, що є система, яка буквально створена для цього. Доступно про розумний будинок далі у Design Tour.

Детальніше

Про розумний будинок вже сказано чимало. Ми розібрали, що це система автоматичного управління, яка встановлена у тебе приміщенні та робить твоє життя комфортним. Кондиціонер, освітлення, обігрів, пожежна сигналізація, відеоспостереження, інтертеймент, навіть автоматичні штори — все можна подружити між собою та керувати одним натисканням кнопки. Щоб в тебе не залишилось питань як це виглядає на практиці, я попросила директора представництва Jung в Україні Рітіса Місявічюса все показати.

Історія компанії Jung налічує понад 100 років, але не будемо вдаватися в подробиці. Головне, що тобі потрібно знати — її засновник Альберт Юнг, до речі, інженер за освітою, пройшов шлях від маленького виробництва вимикачів до великої корпорації, яка співпрацює з архітектурними бюро та архітекторами світового рівня, наприклад із Марселем Вандерсом. Jung без проблем оздоблює своїми системами апартаменти, офіси, готелі, об’єкти суспільного значення. При чому, не важливо де знаходиться приміщення: в Європі, Азії чи в Україні. Фахівці компанії зроблять все на вищому рівні.
Аби продемонструвати всі переваги системи розумного будинку, ми завітали у відкритий шоурум Poliform в Києві, в якому вставлена система автоматизації та управління, або, по-простому, розумний будинок.
Наталія Большакова, дизайнер: — Зручність інтер’єру разом з естетикою і комфортом — найважливіше для його власника. Звичайно, зараз вже складно уявити сучасний інтер’єр без включення елементів розумного будинку. Тут важливо грамотно застосовувати технологію, тому що розумний будинок повинен допомагати тобі жити комфортно.

У шоурумі Poliform все зроблено так, щоб клієнт міг оцінити переваги тих чи інших елементів інтер’єру в комплексі з правильним освітленням, у правильній атмосфері. Фактично, це готове дизайнерське рішення, а можливість перемикати режими однією кнопкою неможливо недооцінити.

Анастасія Ковальова: — Ми зараз знаходимося в чудовому просторі. Яка система тут впроваджена?
Рітіс Місявічус: — У цьому чудовому будинку, шоурумі, офісі, на робочих місцях запроваджена автоматика, інтелектуальне управління на базі системи компанії Jung — KNX.
Анастасія Ковальова: — Дійсно дуже зручно, тому що шоурум — те місце, де замовник вибирає і дивиться як ті чи інша модель буде виглядати у нього в інтер’єрі вранці, вдень, ввечері при будь-якому освітленні.

Нагадаю, що компоненти системи розумний будинок можна інсталювати поступово та лише в тому обсязі, який потрібен саме тобі. Наприклад, у Poliform було конкретне завдання яке й виконали фахівці Jung.
Всім простором шоуруму Poliform можна керувати не тільки через вбудовані модулі у приміщенні, а ще й через телефон чи планшет з будь-якої точки світу де є інтернет.
Встановити потрібну температуру в системі мікроклімату, змінити схему освітлення можно натисканням однієї кнопки. Інтерфейс системи інтуїтивний та зрозумілий навіть дитині. В наш час цифрових технологій тебе, напевно, цікавить питання чи не зможе який хакер захопити управління твоим будинком та через інтернет вмикати та вимикати світло у будинку у самий непідходящий момент. Можеш розслабитись, не зможе. Якщо й у чиїсь руки потрапить твій планшет, з якого ведеться управління, ніхто нічого не зможе зробити.

Анастасия Ковалева: — Є якась система, яка дозволяє впізнавати господаря будинку?
Рітіс Місявічус: — Система безпеки, як і всі системи нашої техніки, має кілька рівнів захисту. По-перше, щоб зайти в сам планшет потрібно ввести один, два або більше паролів. По-друге, щоб зайти в програму управління теж потрібен пароль, а по-третє, можна створювати групи паролів. Наприклад, я під своїм паролем можу керувати тільки освітленням в одній із зон, а інша людина зі своїм паролем може управляти абсолютно всім будинком.

Звісно, як і будь-яка техніка, система розумного будинку може зламатись, але зазвичай це механічні несправності. Крім того, тебе це взагалі не має хвилювати. адже всі системи мають гарантію.

Анастасия Ковалева: — Якщо є збої в подачі електроенергії, то що тоді відбувається з нашою системою?
Рітіс Місявічус: — Система зберігає всю пам’ять і все, що було в ній раніше запрограмоване. Коли знову з’являється електрика, то прилади відразу відновлюють той стан, коли вони були вимкнені. Деякі прилади спеціально програмуються таким чином, щоб у разі припинення електроживлення відкриватися або опускатися, щоб людині було зручніше.

Саме існування системи розумного будинку покликане максимально спрощувати тобі життя. Більше не треба ходити по квартирі, клащати пультами та вимикачами, створюючи комфорт. Натиснув кнопку, все підлаштовується під прописану програму. Наприклад, романтична вечеря, сон, або вечірка. Можна взагалі управління голосом налаштувати, але, щоправда, це додаткова опція, яку потрібно купувати.
Анастасия Ковалева: — Чи може ця система від компанії Jung бути елементом дизайну?
Рітіс Місявічус: — У цьому вся суть компанії Jung і є. Всі наші прилади створені, щоб чудово поєднуватися з інтер’єром. Тільки друга наша задача, щоб вони були функціональні і могли програмуватися. Jung — це дизайн з технологічними можливостями.

Виявляється, розумний інтер’єр — це просто, зручно та безмежно комфортно. Завдяки компанії Jung ти ще знаєш, що це абсолютно доступно.



Згорнути

Медіа