Фахівці та клієнти про інтелектуальний простір як стандарт майбутнього

sharing

Поділитися

leonid-1

За час існування компанії Intelcity ми зібрали багато відгуків і думок про систему інтелектуального будинку – про її інноваційність, комфорт та органічність. Деякі з них, ви знайдете у цьому відео.

Леонід Ніколаєв — засновник інтелектуального будинку Intelcity: "Завжди людині хочеться заглянути в майбутнє, побачити, що буде завтра. І, як правило, не завжди це виходить зробити точно. Основне завдання цього будинку показати як людина буде взаємодіяти з простором буквально в найближчі дні" .

Детальніше

Сергій Кобилінський — власник інтелектуального таунхауса: “Це дивовижне враження, тому що забуваєш, що живеш в інтелектуальному просторі. Знаєте, у мене були такі очікування, коли купуєш новий гаджет”.

 

Іван Юнаков — архітектор, засновник Yunakov Architecture & Design: “Якщо говорити про функцію, то, звичайно ж, спочатку це клімат: кондиціонування, вентиляція, опалення, зовнішня метеостанція, яка говорить яка температура за бортом і яка температура бажана всередині”.

 

Олексій Щербачов — засновник майстерні сучасного дизайну Incube Design: “Що класно в цій системі, так це те, що можна разом із замовником придумувати сценарії. Наприклад, яким буде простір, коли людина приходить з роботи: що буде включатися в цей момент, в якому положенні будуть штори і багато іншого”.

 

Анастасія Ковальова — ведуча на YouTube-каналі Design Tour: “Можна нескінченно довго слухати і дивитися про систему розумний будинок,та варто один раз спробувати і в тебе не залишиться вагань. Від себе, людини, що спробувала, можу додати — це musthave кожного сучасного простору”.

 

Леонід Ніколаєв — засновник інтелектуального будинку Intelcity: “Ми створюємо не окремі систему, а продуманий комплекс, єдиний організм, що підтримує затишок, комфорт і безпеку житла”.Згорнути

Медіа