Один день в будинку з інтелектом “Ранок з Інтером”.

sharing

Поділитися

Untitled-6-02

У сюжеті ранкового шоу на телеканалі Інтер журналістка розповіла про дивовижні властивості інтелектуального будинку, який допомагає економити завдяки енергоефективної філософії.

Сценарій "Ранок”: відкриваються штори, вмикається освітлення, аби прокинутись якнайшвидше й водночас очам було комфортно. Починає грати приємна музика.

Детальніше

Леонід Ніколаєв показує нам як працює дім із інтелектом. Розумні пристрої вивчають звички господаря, а потім підлаштовують домашній простір саме під ці вподобання.

 

Датчик температури, чи термостат, розуміє як швидко нагрівається будинок, щоб у потрібний час прикрити вікна або почати охолодження.

 

Всі системи інтелектуального дому дозволяють заощаджувати час та ресурси, адже в основі лежить енергоефективна філософія: виробляти та використовувати лише стільки, скільки дійсно потребує господар. Розробники пояснюють, у холодну пору року в більшості квартир центральне опалення працює в режимі 24/7. Регулювати температуру в оселі неможливо, от і квитанції отримують люди із захмарними сумами, адже платять за надлишок тепла, який насправді їм не потрібен.

 

Сонячні панелі можуть забезпечити ваш будинок електроенергією та зробити його незалежним від будь-яких перебоїв електромережі.

 

Інтелектуальні накопичувачі електроенергії — це така велика батарейка для всього будинку. Цю електроенергію можна використовувати вночі, або вночі накопичувати її, бо вона є тоді вдвічі дешевшою, та використовувати її вдень.

 

Керувати накопичувачем можна за допомогою смартфону, а також він є просто незамінним, коли в мережі зникає струм.

 

В Європі такі накопичувачі навіть негоду можуть прогнозувати, коли насувається гроза чи буревій батареї заздалегідь наповнюються електроенергією, щоб мати можливість працювати в автономному режимі кілька днів.
Цей блакитний пристрій— система антизатоплення: на екрані планшета можна побачити, коли вода тече з крану, а коли ні. Якщо виникає критична ситуація за вашою командою чи автоматично подачу води до будинку буде припинено.

 

Звичайні кондиціонери відійдуть у минуле, бо витрачають багато енергії та можуть негативно впливати на здоров’я людини. Їм на зміну вже приходить зовсім нове покоління климатичних систем. .Леонід Ніколаєв каже: “Прилад під назвою тепловий насос за допомогою теплообмінника охолоджує воду, яка циркулює в трубах холодного потоку. Вони можуть бути інтегровані в гіпсокартон або просто заховані під штукатуркою Таким чином, ми отримуємо прохолоду на всі площин, де укладені ці труби, комфортну оптимальну і дуже приємну. Такий ефект натуральної печери”.

 

Це лише деякі сучасні технології, які вже можна використовувати в помешканнях. Більшість систем налагоджуються автоматично, тож поки ваш дім нагрівається, стежить за струмом у мережі та за напором води в трубах ви можете просто розслабитися та присвятити час чомусь важливішому та приємнішому.


Позначки:, , , , ,


Згорнути

Медіа