Архітектор – дизайнер Вікторія Файнблат про будинок майбутнього

sharing

Поділитися

fineblat

У своїй авторській передачі на YouTube Вікторія Файнблат, архітектор і дизайнер інтер’єру, показала своїм глядачам будинок майбутнього компанії Intelcity.

Вікторія Файнблат — дизайнер інтер'єрів з досвідом в 13 років. У 22 роки, залишивши медичну освіту, відкрила своє дизайн-бюро, яке сьогодні по праву вважається одним з лідерів ніші.

Детальніше

Вікторія Файнблат, архітектор і дизайнер інтер’єру, показала своїм глядачам будинок майбутнього компанії Intelcity, розповіла про інтелектуального дворецького, про голосове управління за допомогою Siri і Alexa, розумне світло, що допоможе зберегти наше здоров’я і здоров’я наших дітей.

 

“З кожним днем ​​роботи все більше інтегруються в наше повсякденне життя. Рано чи пізно ми будемо лежати на дивані і спостерігати як вони виконують всю роботу за нас.

Нові технології йдуть вперед шаленими темпами і ми не могли не приїхати в це місце. Це єдиний демонстраційний будинок у всій Європі. Виробники побутової техніки, освітлювальних приладів і багатьох інших речей надсилають сюди свої новинки для тестування. Управляє всім цим система “розумний будинок”, яка з кожним днем ​​все більше цікавить нашого споживача “.

 

 

Для того, щоб увійти в інтелектуальний будинок не потрібні ключі: замість цього слід пройти систему аутентифікації по відбитку пальця, коду або по картці доступу.

 

“Що б ви не інтегрували в свій будинок, вам потрібно цим якось керувати. Найпростіший спосіб — голосовий асистент Amazon Alexa. Також можна управляти цими системами за допомогою телефону, планшета, годинка або через механічну настінну панель управління”.

 

Вікторія Файнблат: — Я знаю, що у вас є освітлення, яке допомагає зберегти наше здоров’я. Це правда?

 

Леонід Ніколаєв: — Не тільки зберегти здоров’я, але і підвищити продуктивність праці. Наприклад, дитині буде найкомфортніше робити уроки при температурі освітлення 4000 К. У цьому випадку виробляється кортизол, гормон активності, тому всі завдання вирішуються дуже швидко.

 

Вікторія Файнблат: — А як це працює?

Леонід Ніколаєв: — Це система біодинамічного світла, яка була розроблена в Європі і вже доступна в Україні. Одні з основних покупців цієї системи софтверні гіганти, які мають свої офіси в Україні та використовують її для підвищення продуктивності своїх програмістів. Сподіваюся, що ця система рано чи пізно увійде до державної програми в нашій країні і таке освітлення буде широко використовуватися в медичних і дитячих закладах.

З нашої точки зору і з точки зору наших європейських партнерів, основне завдання штучного світла компенсувати нестачу природного світла. Це залежить від місцезнаходження, часу доби і, тому штучне світло повинно міняти температуру і інтенсивність протягом певного часу.

 

Вікторія Файнблат: — Я знаю про систему DALI, розкажіть що це?

 

Леонід Ніколаєв: — Простою мовою система DALI — це можливість управляти кожним світильником окремо. Наприклад, в даній кімнаті ми маємо близько 50 різних світильників і керувати вручну кожним з них просто неможливо фізично. В такому випадку протокол DALI нам дуже добре допомагає: кожен світильник має свою адресу і підпорядковується загальним сценаріям. .

 

“Як ви бачите, на всіх панелях присутній показник температурного режиму дуже складно уявити собі, що вам не потрібно окремо керувати кондиціонерами, опаленням теплою підлогою, тому що система “розумний будинок” сама робить це за вас: аналізує, дає команди і виконує.

 

У повсякденному житті ми весь час забуваємо щось включити або виключити, але інтелектуальна система може контролювати це за вас. Це стосується не тільки води, або побутової техніки, а й управління кліматом в будинку. Іншими словами, кондиціонер і обігрів підлоги ніколи не будуть працювати одночасно. У будинку майбутнього все кліматичні системи працюють злагоджено для створення комфортних умов, там де ми знаходимося і економних умов там, де нас немає.

 

У цьому інтелектуальному будинку головне джерело тепла — сонце. Саме його енергію ми повинні використовувати максимально. а завдання інших систем опалення компенсувати нестачу природного тепла. Найефективніша на сьогоднішній день — система поверхневого опалення та охолодження, тобто джерелами тепла і прохолоди є стіни, підлоги і стелі “.



Згорнути

Медіа