METRONOME в інтелектуальному будинку INTELCITY

sharing

Поділитися

Захід преміум формату для всіх дизайнерів та архітекторів відбувся в інтелектуальному будинку Intelcity. Засновник архітектурного бюро Project 7 Сергій Русанов та засновник інтелектуального будинку Intelcity презентували спільний інноваційний проект "ТА ХА ТА".

Детальніше

Щороку компанія INTELCITY влаштовує в своєму інтелектуальному будинку подію люкс-формату, яку можуть відвідати найпопулярніші дизайнери, архітектори та партнери України.

Захід під егідою METRONOME був колаборацією із відомим журналом “Дом та інтер’єр”,  який обрав концепцію інтелектуального будинку та інновацій.

Відомі українські архітектори та дизайнери презентували свої наймасштабніші проекти та піднімали теми автоматизації сучасного житла.
Спільний проект “ТА ХАТА” компанії INTELCITY та архітектурного бюро Project 7 -це унікальна концепція, яка поєднала в собі справжні українські мотиви в архітектурі і сучасну автоматизацію інженерії під інтелектуальною системою.

Проект набуває неабиякої популярності та захоплення в сфері архітектури та будівництва.

Після виступу спікерів гості заходу могли не лише насолоджуватись музикою та нетворкінгом, але і побачити, як працює інтелектуальна система в будинку в реальності, на собі відчути переваги та поставити прямі питання виробникам систем і інженерам автоматизації.

Інтелектуальний будинок INTELCITY – це демонстраційний інтелектуальний простір, який відкритий для відвідування, що знаходиться в місті Київ. Тут ви можете не лише вживу відчути, як працює інтелектуальна система, але і обговорити із спеціалістами найкращі рішення під ваш проект!


Позначки:,


Згорнути

Медіа