Анастасія Ковальова розповіла про інтелектуальну систему  шоуруму Poliform, яку інсталювала компанія Intelcity.

26 листопада 2018 року компанія Intelcity святкувала свій День народження, який ми провели разом з нашими партнерами і друзями. Ще й під класну музику.

Леонід Ніколаєв виступав на заході в якості спікера в салоні меблів "Сапсан" RIM Group, де гостями були відомі українські архітектори та дизайнери.

Презентація інноваційних новинок техніки для дизайнерів, архітекторів і партнерів Miele, Vaillant, Berker.

Леонід Ніколаєв висловив свої враження щодо D-forum 2020 і пояснив різницю між розумною та інтелектуальною системою життєвого простору.

Анастасія Ковальова, ведуча YouTube-програми Design Tour, завітала до незвичайного простору Intelcity, де компанія дає кожному можливість зазирнути в майбутнє.

"Формат А: 1", YouTube-програма про українську архітектуру, зайшла в гості до компанії Intelcity, українським до продовжувачівтрадицій Мattias, Sutherland і Ken Sakamura.

У своїй авторській передачі на YouTube Вікторія Файнблат, архітектор і дизайнер інтер'єру, показала своїм глядачам будинок майбутнього компанії Intelcity.

Дмитро Гарнік з YouTube-каналу Air Water Therm взяв інтерв'ю у Леоніда Ніколаєва про досвід тестування системи Phyn Plus від компанії Uponor в інтелектуальному будинку Intelcity.

Компанія Vaillant, провідний виробник опалювальної інноваційної техніки, широко представлена в топковій демонстраційного інтелектуального будинку компанії Intelcity.

За час існування компанії Intelcity ми зібрали багато відгуків і думок про систему інтелектуального будинку - про її інноваційність, комфорт та органічність. Деякі з них, ви знайдете у цьому відео.

У сюжеті ранкового шоу на телеканалі Інтер журналістка розповіла про дивовижні властивості інтелектуального будинку, який допомагає економити завдяки енергоефективної філософії.

Дмитро Волков, журналіст Событий недели с Олегом Панютой”, шукав відповідь на питання “Чи можна довірити інтелектуальному будинку безпеку, комфорт і гроші?” разом із директором компанії Intelcity Леонідом Ніколаєвим.

Система інтелектуального будинку, крім таких приємностей, як керування кавомашиною, домашнім кінотеатром і навіть музикою в туалеті за допомогою планшету, насправді має головну мету - економити. Всі інженерні системи газу, світла, опалення і електроприладів об'єднані в одному центрі.