Від інтелектуальної квартири до інтелектуальних міст. Design Forum 2020

sharing

Поділитися

fineblat-1-1

Леонід Ніколаєв висловив свої враження щодо D-forum 2020 і пояснив різницю між розумною та інтелектуальною системою життєвого простору.

International Design Forum — масштабна подія ринку інтер'єрного дизайну, яка вперше відбулася в 2020 році в Києві з виступами кращих експертів галузі з реальними кейсами.

Детальніше

Леонід Ніколаєв брав участь в International Design Forum 2020 як спікер з компетенцією в забезпеченні властивостей життєвого простору за рахунок об’єднання всіх інженерних систем з простим інтелектом в єдине інтелектуальне середовище вищого рівня. Олексій Беловед запитав Леоніда про його враження.

 

Олексій Беловед: — Зараз з нами гість і спікер D-forum Леонід Ніколаєв, засновник компанії Intelcity, яка проєктує інтелектуальні системи. Не розумні, як всі говорять, а саме інтелектуальні. Леонід, в чому різниця?

 

Леонід Ніколаєв: — Олексій, інтелектуальний будинок відрізняється тим, що забезпечує властивості інтелектуального простору. Архітектори та дизайнери створюють прекрасні інтер’єри, а завдання нашої компанії — наповнити їх правильними властивостями за рахунок сукупності інженерних систем, кожна з яких вже має свій невеликий рівень інтелекту. Завдання інтелектуального будинку полягає в тому, щоб створити інтелектуальне середовище вищого порядку, що об’єднує всі ці маленькі інтелекти під одним управлінням.

 

Олексій Беловед: — Що для Вас D-forum?

 

Леонід Ніколаєв: — Це дуже круто. Я взагалі пишаюся людьми, які в наш непростий час беруть на себе сміливість і відповідальність організовувати такі заходи. Дуже добре, що цей захід дає можливість відчути гармонію між архітектурою, дизайном і інженерією, а також отримати цілісні рішення й ноу-хау для себе.

 

Олексій Беловед: — Скажіть, за що ви прямо зараз вдячні Європейській школі дизайну, завдяки якій ми прямо зараз з вами спілкуємося?

 

Леонід Ніколаєв: — Ми давно співпрацюємо з Європейською школою дизайну і я вдячний її засновникам за це. Молоді майбутні дизайнери приходять до нас і з самого початку свого шляху розуміють, що інженерія є важливою складовою в будь-якому цілісному проєкті.

 

Олексій Беловед: — “Краса врятує світ” — говорили великі. А що може із світом зробити сучасний дизайн?

 

Леонід Ніколаєв: — Створити красиву інженерію.

 

Олексій Беловед: — Ви вже плануєте наступний D-forum?

 

Леонід Ніколаєв: — Я сподіваюся, що це буде жовтень наступного року. І хочу сказати, що я із задоволенням запрошую не тільки учнів Європейської школи дизайну, а й інших дизайнерів і архітекторів відвідати наш унікальний проєкт, наш інтелектуальний будинок в 600 м², який ми спеціально побудували для демонстрації та тестування, для того, щоб зрозуміти що таке інтелектуальні технології майбутнього.


Позначки:,


Згорнути

Медіа