Енергоефективна філософія Intelcity на 1+1

sharing

Поділитися

11

Система інтелектуального будинку, крім таких приємностей, як керування кавомашиною, домашнім кінотеатром і навіть музикою в туалеті за допомогою планшету, насправді має головну мету – економити. Всі інженерні системи газу, світла, опалення і електроприладів об’єднані в одному центрі.

В сюжеті новин журналістка телеканалу 1+1 Юлія Панкова прийшла в демонстраційний інтелектуальний будинок компанії Intelcity, щоб розповісти, як сучасні технології допомагають економити енергію.

Детальніше

Леонід Ніколаєв, директор компанії Intelcity, говорить: “Будинок запрограмований таким чином, щоб нам було комфортно там, де ми знаходимось, а там де нас немає в цей час було економно”.

 

Цей будинок дійсно інтелектуальний тому що не викидає енергію на вулицю: понижує температуру, коли вас немає вдома, ставить прання виключно вночі і максимально використовує денне світло. Скрізь тут тепла підлога, а на даху проведена до бойлера сонячна батарея. Вона підігріває воду до 20 °C, а далі вона нагрівається газовим або тепловим котлом до комфортної температури.


Позначки:, , , , , ,


Згорнути

Медіа