Чому кожному дизайнеру необхідно побувати в демонстраційному будинку Intelcity. Вікторія Файнблат

sharing

Поділитися

fineblat

Вікторія Файнблат

Дизайнер інтер'єрів з досвідом в 13 років. У 22 роки, залишивши медичну освіту, відкрила своє дизайн-бюро, яке сьогодні по праву вважається одним з лідерів ніші.

Вікторія Файнблат, архітектор і дизайнер інтер’єру, в своїй авторській передачі на YouTube показала будинок майбутнього компанії Intelcity.


Детальніше

З кожним днем ​​роботи все більше інтегруються в наше повсякденне життя. Рано чи пізно ми будемо лежати на дивані і спостерігати як вони виконують всю роботу за нас.

 

Нові технології йдуть вперед шаленими темпами і ми не могли не приїхати в це місце. Це єдиний демонстраційний будинок у всій Європі. Виробники побутової техніки, освітлювальних приладів і багатьох інших речей надсилають сюди свої новинки для тестування. Управляє всім цим система “розумний будинок”, яка з кожним днем ​​все більше цікавить нашого споживача.

 

У повсякденному житті ми весь час забуваємо щось включити або виключити, але інтелектуальна система може контролювати це за вас. Це стосується не тільки води, або побутової техніки, а й управління кліматом в будинку. Іншими словами, кондиціонер і обігрів підлоги ніколи не будуть працювати одночасно. У будинку майбутнього все кліматичні системи працюють злагоджено для створення комфортних умов, там де ми знаходимося і економних умов там, де нас немає.

 

У цьому інтелектуальному будинку головне джерело тепла — сонце. Саме його енергію ми повинні використовувати максимально. а завдання інших систем опалення компенсувати нестачу природного тепла. Найефективніша на сьогоднішній день — система поверхневого опалення та охолодження, тобто джерелами тепла і прохолоди є стіни, підлоги і стелі.

 

Є унікальна можливість прийти в демонстраційний будинок Intelcity, розібратися, пощупати, спробувати, поставити питання і вирішити треба вам це чи ні.


Позначки:, ,


Згорнути