Uponor. Intelcity — партнер з унікальною командою професіоналів.

sharing

Поділитися

uponor

Uponor

Провідний міжнародний постачальник систем і рішень для подачі чистої питної води, створення енергоефективних тепловипромінюючих і охолоджуючих систем, а також надійних інфраструктурних рішень.

Олександр Качановський від імені компанії Uponor поділився досвідом роботи з Intelcity як тестувальником інноваційних систем з чуйним колективом професіоналів.


Детальніше

Олександр Качановський — менеджер з питань регіонального розвитку компанії Uponor: “Це колектив професіоналів, що інтегрують інновації майбутнього в сьогоднішній день”.

“З компанією Intelcity представництво Uponor працює вже більше 6 років. Спільно нами був реалізований об’єкт, офіс і демонстраційний майданчик Intelcity, який став чудовою платформою для випробування наших поверхневих систем опалення та охолодження, а також інноваційного пристрою контролю витрат і витоку води. Фідбек від компанії став для нас дуже корисним під час впровадження нашої продукції на об’єктах замовників.

Унікальність Intelcity в тому, що кожен бажаючий може відвідати їхній офіс з реалізованими сучасними технологіями та побачити все своїми очима, пощупати, почути відгуки співробітників про особливості роботи пристроїв.
Для нас, як для виробника, це прекрасна можливість переконатися в тому, що такі системи є актуальними і корисні на практиці.

Під час роботи в першу чергу звертаєш увагу на колектив, на людей, що рухають компанію вперед. Щодо компанії Intelcity хочеться відзначити, що тут працюють добрі, відкриті, чуйні люди, готові в будь-який момент відповісти на дзвінок, виїхати на об’єкт, проконсультувати. Це колектив професіоналів, які інтегрують інновації майбутнього в сьогоднішній день”.Згорнути