Яким буде твій Інтелектуальний будинок? Приходь на тест-драйв 600 м² інтелекту та інновацій в Києві.

sharing

Поділитися

Менеджер з комунікацій компанії Intelcity розповіла про інтелектуальні системи демонстраційного будинку, серед яких також представлені рішення компанії Uponor.


Детальніше

Компанія Intelcity — це системний інтегратор інженерних систем по автоматизації об’єктів будь-якого типу: квартири, будинки, офіси, торгові центри, магазини, теплиці — ми можемо автоматизувати приміщення будь-якої квадратури.
В 2013 році ми побудували єдиний в Україні інтелектуальний демонстраційний будинок, куди може прийти кожен бажаючий та побачити різні сучасні інноваційні технологічні новинки. Створюючи наш офіс, ми обрали технології майбутнього для того, щоб на власному прикладі продемонструвати як вони можуть працювати вже сьогодні. Обираючи найбільш ефективні рішення для систем опалення та охолодження, ми вибрали інженерні рішення від компанії Uponor, тому що вони дозволили нам реалізувати всі поставленні задачі.

Якщо ви звернули увагу, в нашому офісі повністю відсутні настінні кондиціонери, тому що система охолодження Uponor Renovis найповніше задовольняє всі наші потреби.
В офісі у нас розміщено декілька прикладів холодних стель. Одна з них відкрита, щоб наші клієнти та відвідувачі змогли побачити як система виглядає зсередини. Інший варіант —повністю готові панелі зашиті з промальованими контурами для того, щоб зрозуміти як система виглядає у змонтованому вигляді.
Система Uponor Renovis працює як на тепло, так й холод: влітку вона охолоджує, а взимку — обігріває. Теплоносієм є вода, яка в нашому офісі обігрівається через природне джерело — сонце, завдяки сонячним панелям.
Оскільки компанія Intelcity є тестовим майданчиком інноваційних технологій в Україні, близько двох років тому наш офіс став першим будинком, де був встановлений пристрій Uponor Phyn Plus, який й сьогодні дозволяє нам успішно моніторити та контролювати водоспоживання в нашому інтелектуальному будинку.
Офіс компанії Intelcity є першим демонстраційним інтелектуальним будинком в Україні тож, якщо ви бажаєте стати ближчими до інновацій та технологій, запрошуємо вас на живу демонстрацію!


Позначки:, , , ,


Згорнути