Хто створює інтелектуальні будинки майбутнього – про Intelcity

sharing

Поділитися

Ми ведучий інсталятор систем комплексної автоматизації житлових і громадських будівель. Наші проекти спрямували майбутнє і створили інтелектуальний простір для тисячі людей по всьому світу


Детальніше

Ми живемо в чудовий час втілення найсміливіших і фантастичних ідей, де минуле від майбутнього відрізняється лише доступністю технологій.

На зорі тисячоліття ми прийняли рішення заснувати компанію мрійників і створювати майбутнє. Ми хотіли створити його таким, де кожному доступне комфортне, безпечне та екологічне середовище існування. Ми втілили це майбутнє в інтелектуальний будинок, покликаний полегшити життя людей і звільнити від буденних турбот.

Архітектори і дизайнери створюють життєвий простір, а ми наповнюємо його необхідними властивостями, такими як: тепло, прохолода, свіже повітря, освітлення, безпека і багато іншого.

За два тисячоліття тисячі людей в Україні, Європі та Азії довіряють системам інтелектуального керування Intelcity.

Основою довіри до нас є системний підхід, інженерна грамотність і передбачуваність результату. Ми створюємо не окрему систему, а продуманий комплекс, єдиний організм, підтримуючий затишок, комфорт та безпеку житла.
Пов’язати всі елементи в єдиний порядок – це наша сильна сторона. Ми беремо на себе відповідальність за всі встановлені системи, уважно слідкуємо за кожним з наших проектів.
Ми завжди поряд,щоб надати всю необхідну допомогу і підтримку.
Це основа філософії Intelcity. Комфортне та безпечне майбутнє вже сьогодні.

Складова нашого успіху в тісному партнерстві з ведучими світовими виробниками інтелектуальних систем: Hager, Valliant, Miele, Bang & Olufsen і банато інших. А можливість контакту з технічною підтримкою виробників визначає високий рівень сервісного обслуговування.

Ми ведучий інсталятор систем комплексної автоматизації житлових і громадських будівель. Наші проекти визначили майбутнє і створили справжній інтелектуальний простір для тисячі людей по всьому світу.
Ми були першими з тих, хто втілював сміливі мрії, тепер – ми лідери серед тих, хто робить їх доступними кожному.


Позначки:, , , , , , , ,


Згорнути