Жити в інтелектуальній квартирі. Як це?

sharing

Поділитися

alex

Олександр

Проживає в цій квартирі зі своєю дівчиною. Для молодої пари користування новими технологіями — це вже стиль життя, саме тому компанія Intelcity втілила в цьому просторі найбільш інноваційні рішення.

Компанія Intelcity прийшла в гості до Олександра, жителя ЖК Tetris Hall, щоб власник поділився враженнями про свою інтелектуальну квартиру в самому центрі української столиці.


Детальніше

“В цілому, все стало дуже спрощено в керуванні: зайшовши в квартиру, не потрібно шукати вимикач – світло вмикається автоматично і коли заходиш в туалет, або коли вирішив пізно ввечері сходити в душ, не потрібно нікого турбувати.

Дуже зручно з клімат- контролем – виставив в кімнаті на певну температуру і вона підтримується автоматично. Коли лягаєш спати і десь забув вимкнути світло, то можна це зробити лежачи з телефону.

Коли ти йдеш з квартири, вимикаються всі прилади і розетки. Це також дуже зручно і допомагає. Всі датчики працюють без перебоїв.

Єдине, трапляються цікаві ситуації, коли приходять нові люди в квартиру, які не знайомі з такою системою. Заходячи в кімнату, де світло включається автоматично, вони намагаються нащупати вимикач і натискають всі кнопки.

Те, що було незвично – велика кількість кнопок. Через це ми налаштували багато режимів, якими зараз не користуємось, тому, якби ми створювали їх зараз, то задали лише найважливіші. В цілому, проблем із системою не було. Вона працює дуже добре і без помилок, тому ми ні разу не звертались в Intelcity за техпідтримкою.

Найбільш класне та зручне – це автоматичний клімат- контроль. У нього є 2 режима – коли я вдома, він працює на одну температуру, а коли вмикаю режим “не вдома”, він переходить на більш низьку. Тобто немає такого, що прийшов з вулиці, а тобі холодно, або навпаки надто жарко.

Коли вранці занадто світить сонце, можна закрити штори лежачи в ліжку з телефону і продовжувати спати далі.

Йдучи з дому не хвилюєшся, що щось станеться, тому що є система безпеки і в тому числі антипотоп. Тобто хвилюватись за те, що не закрив кран не вартою Якщо це станеться, вода перекривається автоматично”.


Позначки:, , ,


Згорнути