Архітектор Олексій Щербачов про свій дизайнерський підхід до інтелектуальних систем

sharing

Поділитися

serb

Олексій Щербачов

Займається проектуванням громадських та приватних інтер’єрів для людей, які отримують кайф від модних тенденцій та інновацій в архітектурі, дизайні та мистецтві.

Олексій Щербачов, засновник майстерні сучасного дизайну Incube Design, в YouTube-програмі Design Tour розповів Анастасії Ковальовій про роботу з інтелектуальними системами.


Детальніше

Олексій Щербачов — засновник майстерні сучасного дизайну Incube Design: —З німецькими системами завжди асоціюється якість і надійність. Тут представлені системи Jung на базі KNX. Що класно в цій системі, так це те, що можна разом із замовником придумувати сценарії. Наприклад, яким буде простір, коли людина приходить з роботи: що буде включатися в цей момент, в якому положенні будуть штори і багато іншого.

 

Системою можна користуватися і поза домом. Якраз в цьому і полягає вся функціональність.

 

У приватному будинку або квартирі все направлено на зручність, релакс і комфорт, а у громадських просторах, в офісах система інтелектуального простору буває просто життєво необхідна, щоб ефективно спілкуватися з співробітниками і управляти персоналом.

 

Позитивних функції, наприклад, оптимізація витрат. Коли людина поза домом, система зменшує температуру обігріву будинку, включає зайві прилади, групи розеток. Забув вимкнути праску — не проблема, можна зайти в додаток з телефону й легко знеструмити.


Позначки:, ,


Згорнути