Як сучасний архітектор використовує інтелектуальні системи. Олексій Щербачов в інтелектуальному будинку Intelcity.

sharing

Поділитися

serb

Олексій Щербачов

Займається проектуванням громадських та приватних інтер’єрів для людей, які отримують кайф від модних тенденцій та інновацій в архітектурі, дизайні та мистецтві.

Олексій Щербачов, засновник майстерні сучасного дизайну Incube Design, в YouTube-програмі Design Tour розповів Анастасії Ковальовій про роботу з інтелектуальними системами.


Детальніше

Олексій Щербачов — засновник майстерні сучасного дизайну Incube Design: —З німецькими системами завжди асоціюється якість і надійність. Тут представлені системи Jung на базі KNX. Що класно в цій системі, так це те, що можна разом із замовником придумувати сценарії. Наприклад, яким буде простір, коли людина приходить з роботи: що буде включатися в цей момент, в якому положенні будуть штори і багато іншого.

 

Системою можна користуватися і поза домом. Якраз в цьому і полягає вся функціональність.

 

У приватному будинку або квартирі все направлено на зручність, релакс і комфорт, а у громадських просторах, в офісах система інтелектуального простору буває просто життєво необхідна, щоб ефективно спілкуватися з співробітниками і управляти персоналом.

 

Позитивних функції, наприклад, оптимізація витрат. Коли людина поза домом, система зменшує температуру обігріву будинку, включає зайві прилади, групи розеток. Забув вимкнути праску — не проблема, можна зайти в додаток з телефону й легко знеструмити.


Позначки:, ,


Згорнути