Будинок, який передбачає бажання. Сергій про життя в інтелектуальному будинку Intelcity.

sharing

Поділитися

sergei

Сергій Кобилінський

Сергій з дружиною та двома синами живе в інтелектуальному таунхаусі в Києві. Незважаючи на технологічність середовища проживання, він зовсім не відчуває явної присутності цієї системи у себе в житті, а якраз навпаки — існує в ній дуже природно, так, ніби жив так завжди.

Це дивовижне враження, тому що забуваєш, що живеш в інтелектуальному просторі. Немає відчуття, що це певна додаткова функція. Ти живеш дуже звично”.


Детальніше

“Мені дуже комфортне проживання в інтелектуальному будинку. Це дивовижне враження, тому що забуваєш, що живеш в інтелектуальному просторі. Знаєте, є такі очікування, коли купуєш новий гаджет – я думав, що коли буду приходити додому, буду натискати кнопочки і все це буде приносити мені задоволення чисто візуальне. Але насправді абсолютно інше враження. Ти живеш дуже звично. Ті до цього звикаєш, і таке враження, що живеш в тому середовищі, де все життя знаходився, тобто не відчуваєш цього інтелектуала. Побоювань не було і це дуже класне відчуття. основний сценарій – це освітлення, це річ, яку ти регулюєш.

У нас їх не так багато, всього два чи три – це сценарій “Домашня вечеря”, або коли приходять гості. Ми встановили спеціальний рівень освітлення, дуже зручний. Коли приходять гості, у нас вмикається світло над обіднім столом, приглушене світло в зоні, де ми приймаємо гостей. Відчуття домашньої вечері дещо інакше, гра зі світлом трішки інша.
Інші сценарії були налаштовані спочатку. Наприклад, ввімкнення світла навколо будинку на заході сонця: ввімкнені ліхтарі в дворику створюють враження комфорту.

Системою зручно керувати з панелі. Всеодно ти звикаєш до певного режиму – до клавіш на стіні. Перший час я періодично їх торкався, але зараз іноді регулюю лише температуру. Вмикаю світло лише в спальні, все інше вмикається самостійно, до цього навіть не потрібно торкатись. Це дивовижне відчуття. В телефоні керуванням майже не користуюсь, лише іноді можу переглянути налаштування, температуру перевірити. Як факт, пульт керування будинком з телефону я не використовую.

Я вам скажу, що я інтелектуальних будинків не багато бачив, не дивлячись на те, що в мене досить велике коло знайомих. Я перший, хто для себе зробив таке рішення.

Я думаю, що я звик приблизно за місяць. Немає відчуття, що це певна додаткова функція. Це наскільки органічно входить в ритм життя. Я можу сказати, що в мене на роботі в санвузлі світло вмикається рукою. Для мене це жахливо незвично і я попросив на роботі змінити на датчики руху. Ти органічно звикаєш, все працює на тебе. Думать про це, коли потрапляєш в інше приміщення це дискомфорт.
Я вирішив його кардинально. Добре, що я працюю директором і це дуже швидко”.


Позначки:, ,


Згорнути