Екскурсія по квартирі з інтелектом і неперевершеним комфортом

sharing

Поділитися

Головна шафа інтелектуального будинку, в якій знаходяться всі керуючі системи, щитове обладнання: клімат-контроль, освітлення, безпека. Ця шафа поділена на дві ячейки – в лівій розташовані всі автоматичні вимикачі, а права відповідає безпосередньо за комплексну автоматизацію.


Детальніше

Крім головної шафи в апартаментах встановлений інша – слаботочна, яка зосереджує все обладнання провідного і безпровідного інтернету, систему відеонагляду, а також NAS, що містить контент найвищої якості для максимального насолодження від перегляду домашнього кінотеатру.

Реалізований повний комплекс керування системами опалення, системи кондиціонування і системи витяжної вентиляції в санвузлах, в коридорах, в гардеробі. Кожна зона може керуватись за бажанням окремо із допомогою дизайнерських настінних панелей, мобільного додатку або автоматичними датчиками.

Наприклад, керування світлом реалізовано, як через настінні панелі сценарно, так і з допомогою датчиків на стелі, які розпізнають присутність людини в приміщенні. Регулювання природного освітлення виконується через керування карнизами, що інтегровано в загальні сценарії і ж в мобільному додатку.

Інтелектуальний будинок турбується про вашу безпеку і складається із інтегрованої в комплекс автоматизації системи сигналізації, із системи відеонагляду на базі Samsung, а також із системи антипотопу, датчики якої сховані в кожній мокрій зоні квартири. Вони сповіщають про позаштатні ситуації видаючи писк та повідомлення через мобільний додаток.

В зоні вітальні встановлена система домашнього кінотеатру із 5 колонками, сабвуфером і високоякісним телевізором. Унікально те, що система керується із одного універсального пульту із сенсорним екраном.

Також присутня система мультирум, яка реалізована в кожному приміщенні по-різному. Наприклад, в вітальні немає окремих колонок на стелі, але є ресивер. Не вмикаючи телевізор користувач може насолоджуватись якісним контентом, світовим інтернет-радіо, збереженому в приладі музикою і так далі. В кожному приміщенні є звуковий проектор під телевізором, який також може вмикати музику із будь-якої точки світу і видавати максимально якісний звук.


Позначки:, , , , , ,


Згорнути