Апартаменти з інтелектом. Формат життя майбутнього

sharing

Поділитися

Чудовий приклад поєднання естетики сучасного дизайну та функціональності інтелектуального простору — реалізований компанією Intelcity у квартирі житлового комплексу Французький квартал 2.


Детальніше

Найпомітніший елемент розумного будинку — шафа. Зазвичай її ховають за декоративними елементами та цього разу було вирішено зробити її частиною дизайнерського рішення. Шафу обладнали підсвічуванням, яке включене до інтелектуального простору. Шафа чудово вписалася в інтер’єр вітальні, а інтелектуальна система змінює яскравість та колір її підсвічування в залежності від сценарію.
До інтелектуального простору підключене освітлення квартири, клімат, безпека, мультимедіа та багато іншого. Після простого та зручного налаштування система візьме на себе всі рутинні завдання.
Завдяки інтегрованим датчикам будинок розуміє, які зони треба освітити. Також система змінює температуру світла від холодної до теплої в залежності від часу доби. До цієї магії швидко звикаєш. Ранком розумний будинок заздалегідь підготує температуру у ванній та інших приміщеннях, відкриє штори, підбере найкращий варіант освітлення. Ввечері зачинить штори, змінить температуру світла на теплу, створить атмосферу затишку та розслаблення. Сценарії інтелектуального простору легко змінюються власником за допомогою планшету.
Для ручного керування освітленням у квартирі встановлена електрофурнітура Jung. Вона стильна та приємна на дотик.
Ще одна особливість проєкту — мультирум. Ця система, дозволяє поєднувати в групи розміщені в кімнатах та на терасі акустичні системи. Можна обрати кімнати або зони де звук потрібен або навпаки.
За безпеку квартири відповідає комплекс, який інтегрований до систем розумного будинку.


Позначки:, , , , ,


Згорнути