Автоматизований інтелектуальний кінотеатр в ЖК Obolon Residences

sharing

Поділитися

Obolon Residences сучасний ЖК преміум класу в столиці України, де був реалізований власний автоматизований інтелектуальний кінотеатр для мешканців житлового комплексу. Унікальний проект, який був реалізований компанією Intelcity.


Детальніше

Obolon Residences відкрив на 1 поверсі для всіх жителів комплексу був облаштований власний автоматизований домашній кінотеатр від компанії Intelcity.

 

Завдяки інтегрованій інтелектуальній системі ви можете забронювати улюблений фільм для перегляду з близькими в будь-який зручний час не виходячи із своєї квартири, або їдучи на авто додому через додаток.

 

При бронюванні відразу можна буде вказати комфортну для Вас температуру, яка автоматично встановиться до вашого приходу та додати індивідуальні параметри, при бажанні. Перегляд фільму в інтелектуальному кінотеатрі буде не менш приємним, ніж бронювання, адже запустити кіно Ви можете натиснувши всього 1 кнопку, так званий сценарій “кіно” і відразу побачити, як все навколо автоматично підлаштовується під Вас. Поступово гасне світло, вмикається підсвітка і запускається фільм.

 

Сучасний звукопрозорий екран із ambient light підсвіткою, якісний акустичний звук, зручні крісла реклайнери із новою функцією підігріву або охолодження напоїв дозволять Вам цілком зануритись у перегляд улюбленого кінофільму.

 

Автоматизований кінотеатр стане ще одним місцем у комплексі, поза межами власної квартири, де Ви зможете весело провести час з Вашими сусідами чи гостями і насолодитись мегасучасним та комфортним переглядом будь чого!Згорнути